Toho pajáca by som si nevšímal a Smer nech ide medzi ľudí, to je správny priestor na debatu. Slniečkár doteraz ponúkal s prezidentkou len politické kaleráby dusené na fašistickej omáčke z Ukrajiny. Všetko to je bez jasnej perspektívy smerovania Slovenska a snahou sfalšovať voľby na Slovensku. Presstitúti sa idú potrhať v tejto snahe. Považujú to spôsob ako si zachovať si zdravú kožu pred hnevom obyvateľstva. Ja sa im nečudujem. Patrím medzi tých poriadne nas...

