v kuse len obhajoba ruskeho vrazdenia.fakt je ,ze rusaci strelili panelak.preco-to uz maju vysvetlovat rusaci.mali info-nech ukazu.ja mam dokazovat ,ze v tom byte na 4 poschodi v panelaku 100km od frontu neboli vojaci? nemate tu optiku trosku vychylenu?ja sem lejem zlz? tvoja prva reakcia na prispevok o zbombardovano panelaku bola-urcite sa tam skovavali ukr.vojaci.ake si mal info ty,ze dokazes toto napisat? neprilievas tu zlz ty ?


