klames ako putin.pasiky su aj potom.treba si zastavit video.je inak slnkom osvieteny a nie je ich velmi vidiet
klames ako putin.pasiky su aj potom.treba si zastavit video.je inak slnkom osvieteny a nie je ich velmi vidiet
ty si asi necital nic o tych 5mld.kolko rokov to trvalo a naco boli pouzite.len kopirujes kremelsku propagandu
neviem co je libtard,ale slovensko ubijaju poslednych 30 rokov ich politici
to tvrdi osn.a ty das stranku EU...to je trochu rozdiel
povodna otazka bola-Najviac Ukrajincov emigruje do Ruska. Prečo tam idú, keď v Rusku žije toľko zlých zlých Rusov?
kde je tam porovnavanie podla statov?
schyzofrenia?
do EU ty kremelske poleno.a neboli tam nasilu deportovani,ako do ruska
porovnavas hrusky s paprikou
kde v biblii sa nachadza to co tvrdis psychopat?
napr EU ty kremelske poleno
v com som klamal? davas sem len to co potvrdzuje moje slova
v eu je skoro 5mil oficialnych utecencov so statusom ochrany
Bez fotkykaseris
11064325 dnes
07:44Reagovať | Toto je Váš príspevok.
mas v tom zmatok.usa pomaha ukrajine branit sa pre vrahmi z klemla
za vsetkym zlym hladaj debilka ako si ty
dufam,ze budes pochodovat za mier pred cinskou ambasadou.
osn tvrdi ,ze uslo 14 mil ukrajincov.takze si to mozes spocitat sam,ked tvrdis,ze do ruska islo 3mil.je to matematika pre zakladne skoly
v eu je skoro 5mil oficialnych utecencov so statusom ochrany
ja som si isty ,ze klames ako fico
cina na svoju benziku nebude davat sankcie
Odporúčame