centrum bachmutu je v strede mesta.na zapad od bachmutky.skus sa strapnit znovu
centrum bachmutu je v strede mesta.na zapad od bachmutky.skus sa strapnit znovu
preco sa snazis primitivnostami obhajovat ruske vrazdenie?
tento konflikt,je pokracovanim ruskej hstorie-vrazdenie,lupenie,dobyvanie....
hovor za seba.ja tu s par americanmi nemam problem.
na to ti neodpovie.to by sa zamotal do svojej hluposti
za slobodu.to je to co rusko nepozna.len vrazdit a dobyjat
pred tyzdnom hlasil ovladnutie cenrta.teraz vychodnej casti.to znamena ,ze ustupuju?poprosim kremelske polena o vysvetlenie
za slobodu a vlast.to je to co rusom chyba
preco sem tahas historiu? konflikty su na svete odkedy zacali ludia pouzivat nastroje
stav na slovensku pokracovat bude...ked pozries co je v politike,tak ziadna zmena nepride...len si popresadaju v parlamente.
a co sa rozculujes? je moralnou povinnostou kazdeho pomahat slabsiemu napadnutemu.
vypovedna hodnota tohoto prispevku?
to si opisal slovensko za vlady smeru.to ti nevadi?
tak isto ako ns1.ns2 bol dokonceny.a babraci rusi nevedia odpalit ani 4 potrubia.
pozri na mapu a zistis,ze ziadne vyrazne pokroky za 10 mesiacov neurobili.takze sem pastujes klamstva
naco argumentujes nieco kovanemu rusakovi? zbytocna strata casu.aj tak bude len fabulovat,konspirovat a opacat pravdu
teba kovaneho rusaka napadaju iba hluposti,kedze zaluznyj nevypadol z okna.to tvoja rusacka hlava nepozna.
my zasa verime,ze wagnerovci maju nekonecne zasobniky,a mozu strielat cely den ,bez nabijania.
tuto show zacalo minuly rok rusko.ukrajina sa brani.
tento tyzden prvy krat.som zvedavy kolko krat ho obsadia do konca tyzdna
Odporúčame