a taka blbost ta ako napadla?
a taka blbost ta ako napadla?
ak to malo byt vtipne-tak nebolo.ak mudre-tak tiez nie.mame na slovensku vojnu?
uz ta NAKA prepustila?
vsetko ide podla planu- je ta veta,co sa zapise do historie
zacni pouzivat mozog a nedristaj somariny.ukrajinci si vyhodili jediny most,cez ktory si vozia zasoby?a este by ma zaujimal inteligencny kvocient poacientov ,co ti dali za tie grcy plus
rysky genstab to hlasi zasa 10:1 v prospech rusov.takze pravda bude asi taka ako vzdy.straty obeancu su mensie
si zacykleny?
ne.rusi sa do polska nedostanu
matematika ti ide.zalezi ake cisla dolozis do rovnice
skus si precitat prispevok na ktory som reagoval.
logika zakladnej skoly.ukrajinci su v bachmute a strielaju ich z bachmutu.a poznamka pre pomalsich-nehadzu si ich na hlavu
lady su pre ich rodiny.malo rusov sa z ukrajiny vrati po svojich.vascinou v mechoch a drevennych bedniach
rychlostou 30km za 10 mesiacov budu v polsku okolo roku 2325
ne.este ho stale ani nedobyli.ani po 10 mesiacoch
straty rusov su 3x vacsie ako UA,takze ti to nevychadza.ani ten zvast o zivotnosti 4hod pre UA vojakov
dobre rano.prestan snivat
na uzemi kyjevskej rusi nemaju co moskali a aziati robit.
ani nemusel.podporovatelov ruskej agresie na slovensku vela nebude
ake mierove rozhovory v marci? myslis tie stretnutia v bielorusku pocas ktorych rusko bombardovalo ukrajinu?
Odporúčame