tie percenta sa stale nepriblizuju poctu znicenych himarsov
tie percenta sa stale nepriblizuju poctu znicenych himarsov
pre teba cislo,pre normalneho ludske zivoty
vsetci nie.ale ty urcite
ak to skandovali tak je to podpora ruskej agresie.ak nie-tak ruska propaganda.
a porosenko bol co dement?
brania svoj domov
ano .bojovali spolu a napadli polsko
strasna propaganda.
ja ano.2x.a link ti nedam blbecku
v com sa myli? anektuju uzemia s ruskou mensinou?
ukrajinci sa vlastne napadli samy seba.cast sa ich prezliekla za rusov,cast si nechala dorast brady a hraju cecencov?
skus si na nu aj odpovedat a odovede najst.inak ukrajina ma len 7 miliardarov
branit ukrajinu pred genocidou.mal by si ist aj ty
najdolezitejsie v tvojom prispevku je to -by mohol....len dalsia potemkovcina.a s tou armatou je to tiez dobry vtip.uz vymysleli motor do toho tanku?
ruble uz ani rusi nechcu.uplne zbytocna mena
tak ako si napisal ty?
ty posluhujes rusku....
myslim,ze v ziadnej realite,ani v tej virtualnej nikto rusko nechcel napadnut
nech sa paci.mozes spustit.lebo ty urcite vies o com tocis
Odporúčame