tvoja typicka odpoved.nezbudni si ju opluskovat z druheho nicku.a co je vtipne na tom ked niekto neudrzi moc? moj svokor ma rakovinu a musi mat kateter.a nie je to nejak extra vtipne
tvoja typicka odpoved.nezbudni si ju opluskovat z druheho nicku.a co je vtipne na tom ked niekto neudrzi moc? moj svokor ma rakovinu a musi mat kateter.a nie je to nejak extra vtipne
kde ta ten diskutujuci urazil?
ty ako vzdy urazas.
argumentacia hodna tvojho intelektu
a v tom dohovore je kde napisane,ze sa NATO nesmie rozsirit?
to bol argument hodny tvojho intelektu
preco ste ho nedodrzali ?
este raz a pomaly-vsetky staty byvalej varsavskej zmluvy mali pravo vstupit kam chcu.bola dohodnuta aj max velkost armady a vyzbroje.preto mame armadu aku mame.cast koli rusom,cast koli zlodejom z sns
on je sprostejsi ako sme mysleli.denno dene ho tu usvedcis z x klamstiev a on tu bude smradit stale.toto admin nevidi?
o akej dohode hovoris? jedina dohoda bola,ze vsetky staty varsavskej zmluvy sa do nata prihlasit mozu
a zabudol som na wagnerovcov a vrahov z vaznic
hovori ten co nasadil cecencov a iranske drony.
odchod ruskej armady,primerie....
nic z toho nesplnili,dokonca ho porusili v hned 1. den primeria
putin sa na ukrajinu nedostane uz nikdy.maximalne v putach pred sud
co si pochopil z jeho prispevku?
v trencine to vypadalo trochu inak.
tuto otazku uz som mu dnes polozil,ale zatial neodpovedal.tesim sa s tebou na jeho odpoved
taraniny z konspiracnych si nechaj.diskutujes na mainstreame
pojdem na teba tvojou taktikou.cim tento prispevok dolozis?
a preco tu manipulativnu praktiku pouzivas? tocis sa ako had
Odporúčame