zaoberat sa ficom je ozaj hlupost....ten clovek si nezasluzi ani pozdravit na ulici
zaoberat sa ficom je ozaj hlupost....ten clovek si nezasluzi ani pozdravit na ulici
a koho by si si tak predstavoval vo vlade?
stale si mi neodpovedal na otazku....co urobila ta finska premierka?
rusko postupuje uz pol roka.momentalne uz ostreluju spissky hrad
lenze tvoje lsns sa do parlamentu nedostane
ty uz si zacala?
z ruskeho prebytku
u teba v izbe?
to sa zas s precedom scapete do nemoty
a co vlastne urobila ta premierka,co sa prieci tvojej moralke? cloveku co podporuje zabijanie ludi na ukrajine?
ze vraj pomaha studena sprcha.nevyskusas?
to bol len nacvik na majovu prehliadku....len potom na cervenom/krvavom/namesti ukazovali len pechotu a spojky na bicykloch
ze rusi zas postupili.momentalne uz dobyjaju spissky hrad
otec ta mal bit trstenicou a nutit citat knihy
ake krasne by bolo,keby cely svet mal finske "problemy"
keby si chcel byt objektivny,tak tu nedristas hluposti od rana
podla prispevkov si presne to o com pises
zas si to v noci prehnal
pol osmej rano a ty uz si spity?
Odporúčame