hanba je ,ze vsetci experti su tu na diskusii a putinovi nema kto radit....
hanba je ,ze vsetci experti su tu na diskusii a putinovi nema kto radit....
necitas,nereaguj...blbosti je tu uz dost
kremel to zaplati
kedze sa tu pravidlne objavuju spravy o podpore ukrajiny dalsim vojenskym materialom,je tvoje tvrdenie divne.naposledy pred 2 hod.oznamili nemci zbane za 500mega
mozog bolsevickej uderky pedro sa objavil....to bude kriku
mas pravdu.svet opovrhuje rusmi co vrazdia svojich novinarov a politikov
a vsetkych ich mas doma v skrini
ako? zapinaju capslock? a kto su to tie banderovske svine?
ziadny CapsLock?
dalsi playstationovy strateg....
hladne spravy + zjem aj vlek
nepochopil si znovu.ale na tom ,ze stare KGB bolo lepsie ako terajsia FSB sa asi zhodneme....
ja sa pytam kto to bude zajtra.este to nebolo v novej zvodke FSB?
vcera to boli ukrajinci,dnes usa.kto to bude zajtra?
definuj- hodnoverny zdroj
holt mame demokraciu...nemusim cusat ako v rusku.tu ma necaka skok z okna
v rusku z toho tiez padne vlada
pani logika dorazila.....to zas bude zabavy
si zaspal dobu? video je mesiac stare,uz ani rusi mu neveria.FSB uz toci nove.aj noveho odbornika na photoshop si zohnali
ty si sa rozbehol ivane....tak len bezkaj,caka ta natasa
Odporúčame