odkedy rusi sifruju tymi analogovymi vysielackami?
odkedy rusi sifruju tymi analogovymi vysielackami?
vsetko co kremel oznaci hoax sa ukaze nakoniec ako pravda
ty ani nevymyslas.len sem kopirujes propagandu
akuntsu-rusaci-vyvolali rozbroje medzi dalsimi kmenmi,aby mohli vrazdit
lebo ju sposobili rusaci.ale podarilo sa im to zakamuflovat
ta propaganda ti meni dejiny aj ohladne vlasovcov.ze oslobodenie prahy.najvascie prekvapenie pre vlasova bola busta marxa....
preco sa ti paci,ze niekto musi hladat miny tam,kde by nemali vyt?
sak to.1 rubel- 3utrzky toaletaku,alebo 1x trojvrstvovy
uz aj bielorusi zverejnuju fotky okupantov z lupom,ked sa ho snazia poslat postou do ruska
acohenten.tu je diskusia o ukrajine.tak ta poprosim o tvoj nazor na rusku agresiu na ukrajine
a co henti? cingischan,ali pasa ....
ako by si nazval system v rusku a ich bohapuste klamanie.to sa neda nazvat ani ohybanie pravdy
novsia propaganda nie je? toto uz je 2 tyzdne stare
povrazdili civilov,znasilnili zeny a pokradli televizory?
to mas z tej kremelskej propagandy takto ohnuty svet?
tazka technika tento rok nebude.len rychle spojky na bicykloch
prokremelska chunta v plnej zbroji....to zas bude krasny den....
po vzore ruska-klamat,klamat a zatlkat
v 1943 neexistoval stat ukrajina.bolo ZSSR
na tu hlupost si ako dosiel?
Odporúčame