verim opaku toho co povies.najhorsie je,ze mozes mat aj pravdu,ale uz ti nikto neveri
verim opaku toho co povies.najhorsie je,ze mozes mat aj pravdu,ale uz ti nikto neveri
buk ma bocne kridlo
to nemyslis vazne? od vyhlaseni kremla,ze v bielorusku su na cviceni a na ukrajinu nezautocia to mas same klamstvo az po ivana hrozneho
to nie je logika.to je skusenost.staci znegovat pedrove vyhlasenie a vies pravdu.
kremel tvrdi 1300.a UA armadu bez techniky.tak sa rozhodni
mas ich aj s fotkami debilko
ukrajinci tocky nemaju.podla vyhlasenia kremla ukrajina nema ziadnu vyzbroj.znicili ste im vsetko.viac tankov ako mali
aspon ty napises pravdu,ze strielali rusaci
este pred mesiacom si nevedel co azov je.a inak v klude by som branil slovensko pred rusom.ja som narozdiel od teba vojnu absolvoval
pravda je opak toho co tvrdi pedro.ako vzdy
alebo novicok alebo pad z okna
ty na ruble,takze si nemate co vycitat
pravda je opak toho co povie rus.to uz je starociamy overeny fakt.v podstate uz by to mohlo byt vyhlasene za axiomu
neviem co su socialne media hlavneho prudu.
ked sa moze pedro kazdy den vyjadrovat,preco by nemohol minister obrany?
tak zacni rozmyslat.rusaci sa za 2.sv.vojny chovali horsie ako wermacht
prezidentka nereaguje na propagandu a kremelske klamstva.ale tu sa dozvies o sebe ,ze si trt.o
nechces sem dat svoju fotku?
Odporúčame