Nemaju cas,lebo dru vo fabrikach od pondelka do soboty.
Nemaju cas,lebo dru vo fabrikach od pondelka do soboty.
Dovidis dalej ako na spicku vlastneho nosa?
Vsetkych kardiakov a onkopacientov ma na svedomi smer.na tom uz nic nezmenis
Tak to ma byt.smer to tu zanechal uplne opacne...
Zvelicujes ty svojim prikladom pokazenej chladnicky. Ludi trapi,ze v nedelu nekupia tv,ale ze cakaju 2mesiace na magneticku rezonanciu je ok
Cele slovensko bude v bojovej pohotovosti,aby odvratilo hrozbu pokazenej chladnicky
A co to ma spolocne s igorom?nedal ten navrh zakona nahodou smer?
zeby isiel nakupit vyzbroj to tych bojovych vrtulnikov ,co nam sns kupila?
pedrik ty uz si davno vyzuvany....ozaj sa musis stale strapnovat pred svetom?
Srdenko,ty uz sa zacinas opustat.zelena ma ukludnovat,ale na teba posobi opacne
Nezmysel napisal ten poliak.a teba moze od jedu aj roztrhat
Jedovity trolko.asi to robi ta vlada dobre,ked sa tak rozculujes
Odporúčame