To si priznal svoju diagnozu?
Ty si asi posledny na svete,co veri ,ze fico nepije.zijes vobec na tomto svete,alebo len virtualne?
Hlupakov s 13.dochodkom z vas urobil smer.
Dialnice sme stavali,ale nejako nevyslo.uslo sa sirokemu,vaznemu,pelemu...len na asfalt nevyslo
ale natocene podla skutocnosti.a to by mohlo uz otvorit oci aj tebe
Smer za to co tu narobil,by mali kopat ludia.vsetci ti,co jazdia do prace po rozbitych cestach,co cakaju na vysetrenie u specialistu 2mesiace atd....menovat by trvalo dlho
Sam som fajciar a tiez sa cudujem,ze cigarety doteraz nikto nezakazal.je to droga a ziadny stat ich nazakazal
Pele cakal na suhlas precedu.niekedy aj 3dni,pokial preceda nevytriezvel
Orgie robili vasi v cistom dni.a inak precesa uz je triezvy?
Odporúčame