No, počúvaj kocúrik Miau, niečo o tom viem, akí odborníci sedia na ministerstve, konkrétne aj na tom Počiatkovom. Ozvala sa v tebe "smerácka ješitnosť". Ale vedz, že ja som tých "odborníkov" poznal už za Dzurindu,Rezeša, Jasovského, Palacku, Macejku, Prokopoviča. ˇUradníci sú úradníci. Znalci sú odborné kvalifikovaní sa k takýmto udalostiam vyjadrovať. Takých na ministerstách nenájdeš. A v tomto prípade sa ešte znalci nevyjadrili.Teda okrem "znalcov " akými sú Kaliňak a Počiatek.

