Ani minula, ani sucasna vlada nevidi v podozrivom kseftovani (vseobecne / porusenie zakonov. Potom je zbytocne v mediach pretriasat takuto kauzu. Myslim si, ze keby bola vole, tak § by sa uz nasiel. Ale to by nesmelo byt na Slovensku. Tak sudruhovia, veselo kseftujte verejnymi financnymi zdrojmi bez obav.

