Šéf vodární blízky KDH má zlatý padák
To , co nam predvadza KDH a ich nominanti takmer na vsetkych postoch je aroganciou najhrubsieho zrna. Neviem, ci pan primator Ftacnik bude mat odvahu postavit sa proti mafii KDH, aby vyvodil aj trestno pravnu zodpovednost voci akterom. Domnievam sa, ze aj obcania Bratislavy by mali vyvolat tlak, aby nebolo mozne tieto, ale aj predchadzajuce kauzy pozametat pod koberec.Vyzyvam preto vsetkych diskutujucich, aby navrhli sposob a formy vystupenia nas obcanov na verejnych zhromazdeniach pred magistartom, aby sme vyjadrili podporu sucasnemu primatorovi, co by zaroven bola aj poziadavka na vyvodenie konkretnych krokov. Som presvedceny, ze pokial my obcania nevyjadrime svoje rozhorcenie a tlak na kompetentnych, tak vsetky tieto diskusie su len zbytocnym palivom kod kotlom, z ktoreho para bez efektu unika.Dajme o sebe vediet, ze nie sme stado, ktore len bečí ako ovce, ked citia vlkov.