Šéf SDKÚ Mikuláš Dzurinda na tej fotografii vyzera, akoby dostal po "kňure". Zda sa, ze ten clovek uplne stratil zmysel pre realitu a sebareflexiu. V Bratislave pravica totalne zlyhala, sami sa odstrelili
svojou bohorovnostou, maskou spravodlivosti a cestnosti, ktoru im strhli taki, ktori nie su o nic lepsi. Je to ich kolektivna hanba.

