Nepreceňujte prieskumy a nechajte sa prekvapiť, odkázal šéf SaS Sulík
OBČANIA,
blíži sa deň priamej účasti občanov na moci,
blíži sa deň konania referenda.
Nezdá sa vám podivné, že média, ktoré sa tvária ako demokratické a mienkotvorné
nevyzývajú občanov k účasti na ňom ?
Politici, ktorí sa predvádzajú vtedy, keď sa delí moc, teraz vyzývajú svojich priaznivcov,
aby sa referenda nezúčastnili ! Ani politici z vládnej koalície nerobia všetko, aby 7 miliónov
nebolo vyhodených " do vetra" ! Prečo nevyzývajú občanov, aby využili svoje právo rozhodovať
o forme a obsahu demokracie na Slovensku ?
...... Vieš o čom sa bude rozhodovať?
Nedaj sa pomýliť argumentom, že sú to zbytočne vyhodené peniaze.
Peniaze neušetríš, lebo referendum 2010 je právoplatne vyhlásené a bude
a môžeš zahlasovať za zmenu, ktorá ušetrí nám všetkým - Tvoja účasť je prejavom občianskeho, právneho vedomia. Nie je rozhodujuce, kto ho inicioval, ake mal pohnutky. Vyuzi svoj hlas !!!