Rektor BUJAK, pan Gaher, namiesto toho, aby mal zaujem objektivne posudit stav prijimania uchadzacov na studium, tak sa uchyluje k obvinovanie z neprofesionality tych, ktori na to poukazuju. Nebolo by to nic neobvykle, ani ojedinele, keby taka prax fungovala aj ma PF UK. On by mal byt prvy, ktory by mal mat zaujem vyvratit obvinenia z korupcie a nekalych praktik.

