Vláda je neskúsená, improvizuje a robí chyby. Vážne chyby. Mieša zdravých s chorýmia netestuje tých, ktorí majú byť testovaní ako prví. Pracovníci DSS.
Vláda je neskúsená, improvizuje a robí chyby. Vážne chyby. Mieša zdravých s chorýmia netestuje tých, ktorí majú byť testovaní ako prví. Pracovníci DSS.
Dúfam, že sa zobudí aj opozícia a bude iniciovať aspoň odvolanie ministra zdravotníctva. Táto vláda nemá morálne právo ani žiadať o schválenie programového vyhlásenia vlády. Zrelá je celá do basy.
Zomreli ľudia, ktorí zomrieť nemuseli. Previnili sa len tým, že boli starí, odkázaní a nepatrili k správnej etnickej skupine.
Toto je podcenenie situácie odbornikov krízového štábu, ministra zdravotníctva a premiéra. Ten má priamu osobnú zodpovednosť, pretože bez rozmyslu vylúčil možnosť testovania pracovníkov DSS. Ani sa o to nepokúšal.
Pýtam sa, kto je dnes po smrti troch dôchodcov prstocuc.
Toto som písal pred časom. Dnes už to nie je o možných obetiach, ale reálnych. Vďaka pán premiér. Dôchodcovia si zvýšenú ochranu nezaslúžili, pretože Vás nevolili. Navyše v takýchto sociálnych zariadeniach agitovala strana Smer. Vyvoláva to strašné asociácie.
Zanedbanie testovania pracovníkov sociálnych služieb (domovov dôchodcov) je v porovnaní s minulotýždňovým branným cvičením megakauzou obludných rozmerov. Jej potenciál bude rásť s každou možnou obeťou. Celá táto kauza padá na hlavu premiéra Matoviča a jeho vlády. On a jeho krízový štáb uprednostnil testovanie rómskych osád, kde veková skladba postihnutých dáva prespektívu úspešneho prekonania nákazy, pred ochranou najohrozenejšej skupiny zo všetkých, dôchodcov. Ak toto nie je na pád minimálne ministra zdravotníctva, tak naozaj neviem čo.
Mám jednu priamu otázku na pána primátora Pezinku. Ako pomohol v čase od vypuknutia krorona krízy domovu dôchodcov, v ktorom sa vírus rozšíril? Urobil všetko čo bolo v jeho silác? Pamätal vôbec na týcho dôchodcov, alebo jedinou jeho pomocou pre spomenutý dom dôchodcov a jeho personál bolo trestné oznámenie? Tá istá otázka patrí aj nášmu neomylnému premiérovi.
No comment. Vlastníci bánk posielajú pozdravné telegramy Igorovi Matovičovi zo súkromných jácht z Bahám, Havaja, Jamjky i Bonaire.
Novinárska obec sa už zobúdza. Pakt o neútočení je v tejto situácii síce pochopiteľný, ale na toto sa už ani novinárom nedá pozerať. Som zvedavá, kto prvý vybuchne a ukáže prstom na náš najväčší súčasný problém, ktorý je treba odstrániť.
Ja neviem, čo proti tomuto blogerovi každý má. Je to volič a vyjadruje svoj názor spôsobom, ktorý mu je vlastný. Matovič ho okuckal a je teraz z toho na prášky.
Zuzka Kepplova zo Smečka už vyplakáva za Progresívcami. Čosi sa chystá, keď novinári váženého denníka hľadajú a vyzývajú akéhosi nového soka proti Matovičovi. Zrejme už aj žurnalistická verejnosť pochopila, že tadeto cesta nevedie. Vyzerá to, že ak budeme ešte chvíľu trpezliví, všetko sa na dobré obráti.
Na markíze bežia každý deň OTECKOVIA, na TA3 - MATELKOVIA. Oteckovia ale majú cez víkend voľno.
To si kde na to prišiel. Zasmiala som sa až som rozliala kávu.
Poradím rómom z Pavloviec nad Uhom, aby napísali pánovi premiérovi, ktorého volili, že mu pekne ďakujú za Veľkonočný darček, ktorý im na výnimku zo zákazov poslal z VB.
Odporúčame