A kde? V Rakúsku?
Máme 6 minimálnych miezd, 6 koeficientov minimalnej mzdy v závislosti od charaktru práce a vzdelania. Koeficient 1, je minimálna mzda . Ak už napriklad pracujete s hotovosťou podľa ZP vaša mzda musí byť minimálna x1,2.
Lebo vo februári 2018 si zachraňoval zadok na stoličke premiéra. A tak nemal čas.
Ibaže by Regionpress už od októbra 2017 nepatril Matovicovej rodine. Predali ho. 100% vlastníkom je nejaká česká firma Z+P press. Tuším minulý rok bol rok 2019.
Som si istá, že ste o živnosť ani nezakopol. A s tým súvisí aj Váš " odborný " komentár.
Kompou by ste ju chceli uraziť? Ale pravda je,že už tá jediná na mieru vyrobená kompa na svete ešte pred VO už z Vojky nepremáva. Prečo asi? Lebo tak chcela Remišova? Na to v tej dobe ako opozičná politička nemala silu. Ibaže to bol poriadny tunel. V čom nemala pravdu? Že VHP ju prevádzkoval za 460 000 € ročne a firma, ktorá mala na mm pripravenú kompu , tú jedinú správnu za 1 800 000 €. Leží poriadne kompárnom v žalúdku.
No, nejako len bude. Advokát Kvasnica Vám niečo hovorí? Keď to zobral ,asi to nebude o Rašiho rozprávkach.
A možno aj podľa blbých komentárov.
Som živnostník 25 rokov a viem na rozdiel od Vás o čom to je. Č o máte proti tomu , ak odhlásim zo SP posledného zamestnanca, tak sa automaticky zruší aj moja prihláška zamestnávateľa a že ELDZ môžem poslať až po spracovaní mzdy odchádzajúceho zamestnanca , po vyplatnom termíne? Mimochodom , koľko rokov podnikáte a koľko máte zamestnancov? Robíte si účtovníctvo aj mzdové sám?
A keby Fico prešiel k Pellegrinimu? To by bola pomsta za zradu.
A že z Vašich daní sa preplácalo 80% mzdy zamestnancom automobiliek Vám nevadí?
A druhá možnosť je, že Vaše dane potom pôjdu na podporu v nezamestnanosti prepustených zamestnancov cestovného ruchu. Štátu to môže byť teoreticky jedno, dokonca ušetrí. Ale konkrétnemu zamestnancovi asi nie.
A budeme jesť pneumatiky, prevodovky a káble. Lebo Dzurinda tu inštaloval 2 automobilky a Fico ho chcel predbehnúť. Našťastie to skončilo remízou. Tá tretia, spolu by to bolo 5 išla tuším do Maďarska. A mimochodom , kde je tá najväčšia fabrika na sušené mlieko pre Činu, ktorú Smer slávnostne ohlásil pred voľbami 2016. Tá by teraz bodla. Či nie?
Ja byť "Matelko", tak sa na vás, mudrlantov vykašem a začnem podnikať v pohrebných službách.
Škandál je , že občania Slovenska sú cez Skytoll sledovaní. To netvrdím ja, ale v dnešnej tlačovkePellerini. Dodnes som to nevedela. Vy áno.
Odporúčame