Ale až keď minie 15 miliónov € za voľby. Snáď ich nenechá Pellegrinimu.
Ale až keď minie 15 miliónov € za voľby. Snáď ich nenechá Pellegrinimu.
Obec dostala od roku 2011 od rôznych ministerstiev a z EF dotácie cca 6,7 milióna €. Žiadne drobné.To sa dá urobiť pre obec ozaj veľa. Čím to asi je, že bola taká úspešná ? Súdruh teológ si už uvedomil, že už ziadne nebudú a teraz bude hodnotovo platformny.
Tak ako predpovedal Kočner. Alebo vybavoval? Pár riadkov nájdete v Kočnerovej knižnici.
To sú čísla za I.Q. 2020. Minimálne do 23.3. sme tu mali vládu Smer-SNS- Most . Kam to doviedli? Počkajte si na IV.Q a potom cvokujte.
Už sa ukľudnite. Také tempo rozčuľovania v horizonte štyroch a viac rokov sa Vám môže prejaviť na zdraví.
14.ste storočie- Dubrovník. Posádky lodí s nákladmi z celého sveta sa nesmeli vylodiť cca 30 dní. Boli v " karanténe", čo vlastne znamená 40 dni izolácie.
Z Vás ani robiť netreba.
Tak som sa na to pozrela ešte raz. Z dielne ministra Richtera je tu novela z roku 2017, kde dohodari môžu pracovat na Dvp len 40 dní v roku u všetkých zamestnávateľov. Predtým to bolo 300 hodín u jedného. Takže sa sťažujte u Richtera.
Na dohodu možno robiť 300 hodín za rok, tak 25 hodin mesačne u jedného zamestnávateľa za celý rok. Ak by sme to aj prepočítali len na 2.5 mesiaca 1/2 marca, apríl a máj u jedného zamestnávateľa, tak je to primeraná suma minimálnej. Samozrejme ak nemyslíte tých "dohodarov", ktorí brali cca 200€/ hod. Kde ich hľadať? No, skúste nejakých poradcov bývalých ministrov alebo šéfov štátnych podnikov. Ale o tých by som sa velmi nebála.
Možno dotiahne, ale verte , že za tým dlhom nebudú nové miliónové haciendy a jachty po celom svete.
A bývalý minister Kamenicky sa rozčuľuje, že je to málo.
To určite. Viem si predstaviť tú zúrivosť sociálnych demokratov , že pod rúškom korony nemôžu finančne zabezpečovať samých seba.
Tak potom sme s tými ľudskými zdrojmi Slovenska veľmi biedne.
Myslel tým aj Jankovsku, Kožucha a Kičuru ?
Čo stresujete? Veď potom môžte za g.prokuratora navrhnúť aj Fica a Kalinaka.
Ú S- Lassaakova, Mamojka a trepal sa tam Fico, Jankovska a aj Kičura.Akoby členovia apolitickej strany Smer.
A prečítali ste si aspoň čo znamená požiadať príspevok na platy pre zamestnancov v čase korona krizy? Asi si to predstavujete tak, že teraz zamestnancov bude platiť štát a po otvorení prevádzok už zamestnávateľ. Lenže kým to nabehne na pôvodné tržby bude možno trvať viac ako rok. To sú peniaze na udržanie pracovných miest. Dva mesiace dostanete príspevok na mzdy a po korone ich musite udržať 10 mesiacov. Vy sa čudujete spolu s Ficom, že sa minulo málo peňazí? Každý podnikateľ si vie zhodnotiť svoju situáciu a väčšina zhodnotila, že žiadať nebude.Ak nie ste zamestnávateľ odporúčam radšej pozrieť omšu na dvojke.
Odporúčame