"Naď na stretnutí tiež uviedol, že Slovensko je v prípade zhoršenia napätia a vypuknutia vojny pripravené hostiť vojnových utečencov z Ukrajiny."
Piť budú do bezvedomia a spievaaaaať. Aj svine už na túto príležitosť pobili, klobásky narobili...a prezidentský palác to bude citlivo vnímať. Len k tomu aby boli vojnoví utečenci, treba mať už len začatú vojnu. A keď nezačne, bude sa s nimi Naď hostiť aj tak. A vojnu bude mať iba keď tak na svojom rozume.


