V jednom kuse počúvam a čítam "Ukrajina do NATO", "NATO je prioritou". Ale nikde ani zmienka o referende o vstupe do NATO. To sa tam totiž nikdy nezorganizuje, levo súčasná vláda si je veľmi dobre vedomá výsledku. A okrem toho, NATO im tam ešte musí navláčiť inú techniku každého druhu a EU im to zaplatí. Zaplatí tak transparentným spôsobom, že nikto nikdy nebude vedieť kam sa to potom celé stratí. Tak ako od 2014.


