No, zrejme bude potrebné "prerobiť" všetky doterajšie vyhlásenia o S 300, dodať dôkazy o "ruskej stope" a obviniť Rusko z útoku na krajinu NATO, lebo to tak Zeleny chce. To len nepriamo dokazuje, že to bola vedome vykonaná provokačná akcia a že ich bude viac. Dúfam, že takých "útokov" nebude viac, keďže sa Stoltenberg vyjadril, že za to je tak či onak zodpovedné Rusko. Takže teraz tými tristovkami je možné strieľať kdekade na zodpovednosť iných? Dúfam že nie. Počkáme, či USA a PL zmenia alebo nezmenia stanovisko.

