Aaaaaale kdežeeee. Veď my predsa nič nepotrebujeme, veď my máme vietor, solárne články aj baterky z Kauflandu..... No a keby nestačilo, tak EU na čele s eurohujermi o chvíľu porazí Rusko a plyn, urán a ropu si jednoducho ukradneme, veď je nespravodlivé že oni majú a EU nemá. Či??? Vyrabujeme to tam všetko a bude demokracia a hotovo... Hurá na Rusko! Či????

