Nato, ze ma rusko tolko neporazitelnych zbrani, ziskali min rok 0,5% ukrajinskeho uzemia, co je bieda.
Nato, ze ma rusko tolko neporazitelnych zbrani, ziskali min rok 0,5% ukrajinskeho uzemia, co je bieda.
Rusi minuly rok "oslobodili" 3500 km2, t.j. cca 0,5% ukrajinskeho uzemia. Neporazitelne zbrane opat raz ukazali svoju silu. Uz len zopar desatroci a ukrajina bude ruska.
Ficoovce si to asi nevsimli, ale ukrajina stopla plyn, nie ropu. Ropu mame stale rusku a ceny vyssie ako rakusaci, ktori su uz 2 roky bez tej superlacnej ruskej ropy.
Ropu mame stale z ruska!!!!! Tu je aspon vidiet ako ficoovce sleduju situaciu, mylite si plyn s ropou!
Rakusko je vyse 2 rokov bez ruskej ropy a kolko tam stoji benzin? No menej ako na slovensku
Vy ste schopni napisat uz take nekonecne hovadiny az to brzdi vzduch. Vy si nikdy nepriznate, ze rusi to tiez predavaju za trhove ceny. Vy jednoducho chcete verit tomu, ze ruske je lacne. A na vieru neplatia ziadne fakty...
Cooooooooooo?
Ved mame tu najlacnejsiu ropu v celej intergalaxii rusku potrubnu.
https://www.energie-portal.sk/Dokument/ukraj…
Dobre rano stara mama.
Tazbu v prvom rade odmietli europania. Sa stale nevyhovarajme na komisiu. Ludia to nechcu a ja ich chapem. Len potom nevyplakavajme, ze usa na tom zaraba. Oni ho tazia, tak na nom aj zarabaju.
Vy stale nechcete pochopit, ze rusi to predavaju cele desatrocia za trhove ceny! Preto sa s cenou benzinu v rakusku nic nestalo. Je to mytus, ktory medzi sebou neustale zivite
Europa ma take zasoby bridlicoveho plynu, zeby sme ho mohli vyvazat. Ale my europania ho nechceme tazit. Mohli sme robit biznis, takto dovazame americky bridlicovy...
A? Stale ti tam chyba najpodstatnejsi udaj a to kolko spotrebuju cesi celkovo.
Inak nikto seriozny nebude udavat mnozstvo plynu v tonach. Bud sa uvadzaju MWh, alebo m3
Tie vase trapne rozpravky o lacnych ruskych energiach su kazdemu normalnemu na smiech. Rakusko je uz dva roky bez ruskej ropy a kolko tam stoji benzin? 5 eur?
A rusaci by dali ten plyn akoze lacnejsie ako je cena na burze? Preco nemame potom lacnejsi benzin oproti rakusku, ktore uz 2 roky neodobera rusku ropu?
Plochozemci si na fakty nepotrpia.
Neboj. Fico a pele nam poslu pecene holuby
A netreba zabudat na tie naboje
Hahaha. To su take dristy pre plochozemcov. Rovnako ako " ani naboj ukrajine"
Rovnake divadlo typu: "ani naboj ukrajine"
Novinka pre plochozemcov
Politika na 4 svetove strany slavi uspech
Odporúčame