0!!!!
Zato z gazpromu sa zo superziskovej firmy stala stratova. Genialny strateg putin.
0!!!!
Zato z gazpromu sa zo superziskovej firmy stala stratova. Genialny strateg putin.
Stake dookola tie iste rozpravky o lacnych ruskych energiach. O kolko maju rakusaci drahsi benzin? Bez ruskej ropy to musi byt min 3 eura
Vazne? Vy ste schopni napisat cokolvek, len aby ste nemuseli priznat, ze v eu nezmrzol nikto a to napriek tomu, ze rusaci odstrihli 6 statov od plynu
Budem plakat od rana do vecera
Plochozemci, kolko europanov uz zmrzlo?
Ja uz tretie vianoce po sebe mrznem a aj cela eu
Vo vasej alternativnej subrealite
Jasne. A rakusaci bez ruskej ropy maju benzin za 5 eur. Hahaha
A este aj americke cipy mame v sebe a soros nam cita myslienky
Pisali kde? Na infovojne?
Velmi dobre si pamatam na casy, ked sme neboli v eu. Doslova uzasne sme sa mali. Hahaha
Este si zabudol vytiahnut rozpravky o tom, ze americky plyn je 5x drahsi a ze bez ruskej ropy bude stat benzin 5 euro
Inak si napisal len znôžku klamstiev
A co konkretne vybavil pre svoj narod?
Slovaci radujte sa. Zajtra bude benzin za polovicu a rakusania bu mat za 5 eur, kedze nemaju lacnu rusku ropu
Odovzdal aj pozyvaci list? Ked uz nic nevybavil
O mieri kvaka len na facebooku
Lebo vsetci si musia mysliet to, co vy plochozemci
Zajtra idem tankovat. Benzin bude za polovicu a v rakusku za 5 eur. Oni nemaju lacnu rusku ropu
Priam az narodny hrdina. Zodrat sa ide pre nas slovakov. A co vlastne vybavil-dosiahol?
Odporúčame