nechcem moc mudrovat, ale este v roku 2023 na jar, ked ukrajinci chystali ofenzivu, tak gen macko hovoril, ze aby nastal nejaky zasadny zvrat vo vojne, tak by sa tam nemohli posielat tanky radovo v stovkach ale tisicoch... To realne ukrajine nedoda nikto, nehovoriac o tom, ze maju obrovske problemy zohnat zivu silu...
Zaroven treba napisat, ze rusi tiez nemaju silu na zasadny uder a drvivu vacsinu uzemia ziskali v prvych mesiacoch vojny.
Treba uzavriet mier s tym, ze ak ho rusi porusia, tak zapad doda zbrane dlheho doletu s povolenim utocit hoc aj na moskvu...

