Vw group klesli predaje oproti roku 2019 v zapadne eu o 25%. A uz teraz po 4 rokoch uvazuju o zatvarani zavodov? To je naozaj "megarychlost".
Vw group klesli predaje oproti roku 2019 v zapadne eu o 25%. A uz teraz po 4 rokoch uvazuju o zatvarani zavodov? To je naozaj "megarychlost".
ze by rusi hnali putina, to tak moze byt ale aj nemusi. moze sa to skoncit aj presne naopak, ze si budu ochotni utiahnut este viac opasky v mene vojny
nikde nepisal, ze im niekto garantoval vstup do NATO. Ale rusi uzemnu celistvost ukrajiny garantovali a porusili.
nechcem moc mudrovat, ale este v roku 2023 na jar, ked ukrajinci chystali ofenzivu, tak gen macko hovoril, ze aby nastal nejaky zasadny zvrat vo vojne, tak by sa tam nemohli posielat tanky radovo v stovkach ale tisicoch... To realne ukrajine nedoda nikto, nehovoriac o tom, ze maju obrovske problemy zohnat zivu silu...
Zaroven treba napisat, ze rusi tiez nemaju silu na zasadny uder a drvivu vacsinu uzemia ziskali v prvych mesiacoch vojny.
Treba uzavriet mier s tym, ze ak ho rusi porusia, tak zapad doda zbrane dlheho doletu s povolenim utocit hoc aj na moskvu...
ja mam pocit, ze extrahlupaci su vo vsetkych vekovych kategoriach. V 2006 sme boli zo socialistickych krajin na 3 mieste v zivotnej urovni, pred nami bolo slovinsko a česko. v roku 2019 sme boli na 10.mieste a koho tam v roku 2023 skoro polovica volicov hodila? no presne tych, co sposobili ten prepad o 7 miest.
Ja ale nevidim na slovensku stranu, ktora by chcela spravit hlbkove zmeny, co spravilo SAS a KDH pre znizenie byrokracie? PS je lavica od nich ekonomicke reformy moc neocakavam
zase tu niekto taha cisla z klobuka. dotacia je 984 mil eur a je to investicia do buducnosti, kedze I pilier je neudrzatelny a zosype sa, ked zacnu husakove deti odchadzat do dochodku.
jaj zabudol som. zase vsetci falsuju statistiky, tak ako doktori, ktori falsovali umrtne spravy, aby vykazali co najviac umrti na covid, lebo zato mali 2000 euro.
rad sa necham poucit nejakou statistikou, ktora by hovorila, ze umrtnost zaockovanych ludi sa vyrazne zvysila
ani na sekundu nepochybujem, ze fakty plochozemcom nevonaju
nech sa paci, spocitaj si
v roku 2019 zomrelo len na slovensku vyse 4000 ludi vo veku 4-40 rokov.
Vidite co chcete vidiet a verite comu chcete verit /konspiraciam/
tvoju vieru nezlomi nic, ziaden dokaz, ani fakt.
ludia do 40 rokov bezne zomieraju, to len vy plochozemci vidite za vsetkym ockovanie
Nie. Ale plochozemci to vedia. Urcite zato moze ockovanie
Plochozemci uz zhavia klavesnice
Alternativna historia svedkov blahovych
Šak nech ide vybavovat ten mier, aj danka a blahu nech zobere
Co zase odvadzas od temy. Ani naboj ukrajine sa slubovalo. A statne zbrojovky predavaju o 106
Kedze fico spravil pre mier velku NULU, tak je to jedno, kedze stotina z nuly je stale nula
Bla bla bla
Co spravil pan mierotvorca za ten rok preto aby bol mier? Teda okrem toho, ze statne zbrojovky dodavaju zbrane ukrajine.
je volnych vyse 50000 pracovnych miest, takze tu dristat o nejakej neistote, ze budes zo dna na den bezdomovec, je dost od veci
Odporúčame