dalo sa čakať, ze plochozemci najdu hned vinnika - usa a brusel
dalo sa čakať, ze plochozemci najdu hned vinnika - usa a brusel
tu je aspon krasne vidiet, kto je priorita pre sucastnu vladu. rodiny s detmi to zjavne nie su. Smer velmi dobre vie, kto je jadro jeho volicskej zakladne
Lekari bezne odrobia vratane nadcasov cez 200h mesacne. Kedy stihaju tu sukromnu prax?
Jasne. Preto maju vynimku v zakoniku prace, co do nadcasov, lebo robia do 12:00. Hahaha
A ktori 19 rocni studenti sa za takychto podmienok prihlasi na medicinu na slovensku?
A napriek tomu je lekarov malo.
tak bolo len otazkou casu, kedy plochozemci napisu, ze to organizuje eu alebo usa
myslis tie protesty, ktore boli v case nudzoveho stavu, v case ked nemocnice boli preplnene a zomieralo 100 ludi denne?
uz iba detailik na zaver v case lockdownu!
no co plochozemci. kto to tento krat organizuje. zase usa?
4,7% sa ocakava buduci rok. tento rok by mal byt 5,8% t.j. 7,6 mld. inflacia tento rok je 2,7%
7,6 mld a to nie je covid ani energokriza
Dva roky dozadu sa zdrazovalo v celom civilizovanom svete. Fico spravil za 12 mesiacov sekeru 6,5 mld a to nie je ani covid ani energokriza. Od noveho roka 23% dph a aj tak najhorsi deficit.
Populisti poschvalovali populisticke balicky pre svoje hlupe ovce. Tie az postupne dochadzaju nato, ze ak chce stat nieco dat, napr. 13ste dochodky, tak niekde inde napr na vyssej dph musi vziat
V roku 2006 sme boli v ramci byvalych socialistickych krajin na 3. Mieste. Pripomen mi na ktorom sme boli v roku 2019?
6,5 mld deficit za 12 mesiacov a to nie je covid ani energeticka kriza
23% dph a mame najhorsi deficit. To dokaze len socialne citiaci fico.
Mierotvorca fico vsetko vybavi
preco musi stat dotovat ten najlacnejsi plyn na svete - rusky potrubny?
konkretne co je klamstvo
https://www.trend.sk/spravy/slovensky-plynar…
konktrakt spp gazprom je do roku 2034!!!!!!
tak kvoli greendealu pytaju rusi za plyn tak vela
Odporúčame