Nemam dokonale nastudovanu vyhlasku, ale podla mna ak je na priecesti vystrazne znamenie so zavorami, tak nemusis pozriet dolava, doprava. Mozno to par % ludi robi...
Nemam dokonale nastudovanu vyhlasku, ale podla mna ak je na priecesti vystrazne znamenie so zavorami, tak nemusis pozriet dolava, doprava. Mozno to par % ludi robi...
Ak to je pravda, tak to je dost pruuuus er.
Burka totizto bola vcera.
Uvidime jak dopadne vysetrovanie. Obcas sa stava, ze auto vojde na zeleznicne priecestie a zavory ho tam zavru a vodic spanikari a namiesto prerazenia zavor zacne zmatkovat.
Boli tam zavory a tie sa spustaju automaticky, ked sa blizi vlak!!!
Mozno to bol aj soros co?
Boli tam zavory!
zato vy z neschopakov nevytriezviete nikdy a budete ich furt volit dookola.
pan blaha? ten pan blaha, ktory pred volbami sluboval zrusenie obrannej zmluvy ? Je po volbach, svoj ucel to splnilo a pred dalsimi vobami vytiahnu zase inu temu...
a kedy sa bude rusit ta zradcovska zmluva s usa? ci uz je po volbach, uz to nie je tema?
je naozaj usmevne, ako stale vkladate nove a nove nadeje do "neslnieckarskych" politikov najprv do meloniovej, teraz do lepenovej
https://archiv.hn.cz/c1-67305330-jsme-vdecni…
opat raz budete sklamani
im to nevadi, oni su zvyknuti.
rovnako aj rusenie obranej zmluvy s usa, vysetrenie "vrazdy" lucanskeho, ani naboj ukrajine atd atd
sucit s cechmi? nie je jedna jedina vec, ktoru nam česi zavidia. oni sucitia s nami!
Uz asi nemaju co ine na praci, len mudrovat susedom, ako ma fungovat policia.
velka cast pasov sa robi detom, pricom tie deti cestuju v drvivej vacsine len v EU a tam staci aj OP, ktory sa uz da vybavit aj pre deti do 15 rokov, lenze o tom vie len minimum ludi. Co tak spravit kampan "potrebuje vase dieta pas, alebo mu staci OP ?"
ak ide clovek na dovolensku 1.7., tak kedy by si podla teba mal vybavovat pas aby to nebolo na poslednu chvilu?
preco ma to neprekvapuje? nestihaju tlacit pasy, tak logicky kupia novu tlaciaren, naco by na sucastnych tlaciarnach robili 12 hodin?
este sa niekto cuduje, preco zlata sliepka Cargo a posta nenesie zlate vajcia?
co je dostatocny predstih? maju 30 dnovu lehotu na ten pas, tak konkretne kedy si ma ist clovek vybavovat ten pas?
ziadne cislo uctu odomna nepytali
aspon, ze sa dalo rezervovat na konkretny cas, lebo to tiez nebyvalo
reč je o PASOCH. len s nimi su problemy. OP aj vodicak robia normalne...
co znamena vcas? ak idem na dovolenku 1.7. a policajti nato maju 30 dni, tak co je podla teba vcas?
Odporúčame