rusi predavaju plyn za trhove ceny uz cele desatrocia
rusi predavaju plyn za trhove ceny uz cele desatrocia
https://tradingeconomics.com/commodity/eu-na…
toto su ceny za dodavky pre eu a je jedno, kto ten plyn vytazi. /pre menej chapavych rus, nor, arab dostanu za dodanu MWh rovnaku sumu/
ale ved my stale berieme ten lacny rusky plyn. Preco ho musime dotovat?
v prvom, druhom, aj tretom rade rusi predavaju uz cele desatrocia vsetky suroviny za trhove ceny. Tie miliardy, ktore isli na kompenzacie vysokych cien plynu isli do ruska, kedze odtial berieme plyn, akoze ten lacny rusky!!!
drviva vacsina plynu, ktory spalime na slovensku, je rusky. preco ho stat musi dotovat? no pretoze ten najlacnejsi plyn na svete rusky potrubny, predavaju rusi za trhove ceny - rovnake ako napr ti nori
Myslim, ze kazdy pochopil to, co som napisal
Vy co tu furt lamentujete okolo nemeckych platov. Nas v zivotnej urovni teda pomer platy vs ceny, predbehlo rumunsko!
Pre teba to bude asi strasna novinka, ale do eu sme za 20 rokov dali neporovnatelne menej, ako sme cerpali eurofondy.
Viac. Tak ako zarabali viac v 20.storoci. 19.storoci... v celom novoveku zarabali viac.
A co to ma spolocne s tym, ze mozme investovat 24 mld z planu obnovy, ale my ich nevieme ani len minut?
Tato vlada ma ine priority a nie efektivne investovat peniaze z eu.
Tak napr expresne rusenie upš, znizenie trestov pre zlodejov, vyhadzovanie ludi, ktori pracuju na svojich poziciach 12 rokov /riaditel shmu/, alebo hladanie vhodneho fleku pre svoje susedky z kittsee.
My sa nevieme dorovnat rumunom.
Ziaden. To ale nebrani svedkom blahovym plut od rana do vecera na zapadne firmy.
Nas v zivotnej urovni predbehlo rumunsko!!! O com ty snivas? My robime tu najpodradnejsiu robotu z automobiloveho priemyslu. Ak by sem doviezli cokolvek sofistikovanejsie, tak nezozenu ludi, kedze nase skolstvo je uz 30 rokov na chvoste vsetkych priorit.
ak politik neodpoveda na otazky tak by sa mu nemalo skakat do reci, ale rovno odpojit mikrofon. taketo relacie nemaju byt nato, aby si tam politici kvakali, co sa im zachce
Avšak vzhľadom na to, že súčasní slovenskí reprezentanti pôsobiaci v KHL z rôznych dôvodov – či už zdravotných, osobných, rodinných alebo iných, nie sú pred vrcholom sezóny k dispozícii...
ale to je uplne v poriadku, ze nejdu diskutovat do proruskych medii
co tak zobrat kalkulacku a vypocitat si to?
ja som volil korcoka a hovorim lebo neschopni populisti, cize aj fico aj matovic
Odporúčame