Za toho fantastickeho fica nas postupne predbehlo 5 statov: litva, lotyssko, madarsko, chorvatsko a rumunsko.
Za toho fantastickeho fica nas postupne predbehlo 5 statov: litva, lotyssko, madarsko, chorvatsko a rumunsko.
To mas tak, ked za 12 rokov naj premiera, nas v zivotnej urovni predbehlo rumunsko...
Je to dobry odkaz do sveta, ze fico a spol nereprezentuju vsetkych a vela ludi ma iny nazor
treba to navrhnut putinovi
Niektori volici vedia byt aj kriticki a povedat si, ze volil som zle.
Za 12 ficovych rokov nas v zivotnej urovni predbehlo rumunsko a koho ste tam hodili?
Deti nemozu volit, dochodcovia ano
https://ec.europa.eu/eurostat/databrowser/vi…
Za 12 rokov fica nas postupne predbehli, litva, lotyssko, madarsko, chorvatsko a nakoniec aj v roku 2017 rumunsko
Ano medved sa mal uz davnejsie riesit, o tarabovi, huliakovi a kufovcoch si myslim svoje, ale urcity posun ohladne medvedov asi nastane
co je to proti tomu, ze typickemu volicovi smeru nevadi, ze nas pocas 12 rokov superpremiera fica predbehlo v zivotnej urovni 5 statov eu, medzi nimi aj rumunsko
Stale to bude neakcieschopny zakon, ale dobre bude to aspon maly krocik dopredu
Kolko % uzemia ziskali rusi tento rok? Bola to aspon 0,1 % ?
Medvede sa urcite nalakaju tarabovych infaltilnych statusov na facebooku!
Oni si nezvysili platy, ale pausalne nahrady. Z platu by platili aspon dane a odvody, z tohto neplatia nic.
Takto sa to robi do psej matere!
Rusi hovoria o vitaztve uz vyse dvoch rokov.
Zatie 2 roky ukrajinsku armadu akoze demilitarizuju - ukrajina ma nasobne viac zbrani ako v roku 2021, zabranuju priblizovaniu NATO k ruskym hraniciam - hranica NATO a ruska sa tiez niekolkoznasobila atd atd
Proste strateg putin
Ty musis mat min. doktorat z historie
Vtedy sa vo velkom vraždilo, dost podstatny rozdiel.
A kludne nas mozes poucit, v com sa v clanku klame
Zatial ste sa zmohli len na brozurku. Ak niekto niekoho protizakonne kryl, treba to vysetrit, obvinit a sud nech rozhodne.
10 mld? V diskusii pod tymto clanko niekto tvrdil, ze len 5 mld.
Ja som pocul zevraj 126,3% zbrani tam poslali.
Odporúčame