na jesen predsa budovali 3. armadny zbor, ktori mal ukrajincov rozkrajat na franforce
na jesen predsa budovali 3. armadny zbor, ktori mal ukrajincov rozkrajat na franforce
paci sa mi ako ruska piata kolona ma o vsetkom detailne informacie. len skoda, ze drviva vacsina z nich skonci po par dnoch ako hoax napr. nedavna radiacia na polskych hraniciach
noviny musia o niecom pisat pocas sportovej uhorkovej sezony. realne mal weiss na repre tak 7 rokov dozadu. to, ze je najlepsi v nasej tralala lige neznamena automaticky pozvanku do repre. hlavne ked ma 33 rokov, kondicku a chut do branenia minimalnu.
calzona to praveze zahral velmi takticky a weissa nijako nezhodil. lebo kludne mohol povedat aj to, ze na repre nema ani kvalitu, ani kondicku a bol by len na pritaz... nehovoriac o tom, ze v najdolezitejsom zapase ligy vyfasoval cervenu a to hral 10 minut. a to, ze sa mu nechce hrat smerom dozadu, to uz vobec nespominam
formu na repre mal tak 7 rokov dozadu
ma 33 rokov. v case, ked bol na vrchole sa nevedel presadit ani v olympiakos piraeus. ze v rozhodujucom zapase slovenskej ligy vyfasoval cervenu kartu a to hral mozno desat minut tiez hovori za vsetko. to, ze niektore slovenske media cele tyzdne riesia ci by ho mal pozvat trener do repre nie je podstatne...
vladko prave nazorne ukazal, preco tak talentovany hrac dosiahne vo svojej kariere totalne nic. vydrzal "az" jednu sezonu v talianskej a greckej lige, zvysok casu preflakal kdesi v arabii a teraz hra v nasej tralala lige.
mino stoch a pospíšil v hokeji si s nim mozu podat ruky
Zase maju svedkovia blahovi informacie, ktore nema nikto iny
a v ktorej krajine by dostal 5x dozivotie?
a aky trest by nebol pluvanec?
dostal 15 rokov, pre rodicov malo, pre neho vela
Ak by dostal 10, tiez by si pisal, ze je to malo. Ak by dostal 20, aj to by bolo pre teba malo.
A ak by dostal 10 rokov, tak by sa trapila menej?
Mne to pride ako primerany trest
Ty pises, ze sa to posudzuje ako normalna nehoda bez alkoholu a to nie je pravda
15 rokov sa mi zda ok.
Samozrejme, ze rodic povie, ze ziadny trest im dieta nenahradi, lebo to tak realne je.
A naozaj ma zaujima, aky trest by bol podla teba spravodlivy?
Ak sa cyklista vyhyba kanalu a ty ho zrazis a on zomrie, zato sa dava podmienka. Dost rozdiel oproti 15 rokom
A aky by bol podla teba spravodlivy trest?
Ten, kto nafuka viac ako promile, by mal ist rovno do basy. Aj ked len na dva tri tyzdne, ale do basy.
A to sa zistilo kedy, ze bol ciastocny zid? Kolko % nemcov to vedelo?
Ukrajinci na rozdiel od nas nemaju nackov priamo v parlamente. Podla tvojej logiky su aj vsetci slovaci fasisti, ved sme tu mali slovensku pospolitost
Odporúčame