Šorošiáda na tomto fore zacina o 3 2 1
TERAZ
Šorošiáda na tomto fore zacina o 3 2 1
TERAZ
usporiadatel tie cesty nevie nafuknut
pisal som o rozdiely medzi pohodou a koncertom. na pohode je o 1/4 ludi menej a odchadzaju relativne postupne a aj tak vznikaju kolony a nie male. cesty v okoli letiska nemaju priepustnost na take mnozstvo aut, to letisko nie je vhodne na takyto koncert
cesty v okoli nie su dimenzovane na take obrovske mnozstvo aut. ten lievik by sa vzdy niekde vytvoril. Toto letisko jednoducho nie je vhodne miesto na 40000 koncert. na festivale ludia odchadzaju postupne niekto v noci, niekto skoro rano, niekto doobeda, niekto na obed a aj vtedy sa tam čaka vyse pol hodiny.
taka masa ludi na autach vytvori vzdy obrovske kolony
Samozrejme ty by si čarovnym prutikom upratal za 10 minut vsetky auta, ktore na letisko prichadzali 6 hodin.
co takto si najpr precitat clanok
ved hotel to s nimi riesil. pytali sa, ci maju mat kuchara cez noc
bola to sukromna akcia. nikto ludi nenutil tam ist a napriek tomu tam bolo 40000 ludi. ten, kto nato nema, moze si pozriet na youtube nejaky zivy koncert rammsteinu.
tiez som šokovany, ze tie auta neodisli do 10 minut. Ved tam prichadzali iba cele poobedie
ak je priepustnost cesty x aut za hodinu a je tam y aut, tak cakacia doba bude y/x. smerom na letisko prichadzali ludia niekolko hodin, je logicke, ze aj niekolko hodin odchadzali
preco manazer kapely nezavolal do hotela, ze budu predsa len potrebovat jedlo? predsa po odohrani poslednej pesnicky museli vediet, ze im zlyhala donaskova sluzba
mesto moze nariadit restauracii, bufetu fastfoodu zatvaraciu dobu? neviem, len sa pytam
a zaujimalo by ma ako by si ty riadil dopravu 10000 aut, ktore vyrazia behom 1 hodiny.
bola to sukromna akcia, ceny si mozu dat ake chcu, mohli dat raz take ceny vstupneho a vodu zadarmo, ale pochybujem zeby ludia natom usetrili
pocital ich na bulharskej kalkulacke
40 000 ludi a kolko policajtov je nasadených? niekolkonasobne menej ako na "šláger" nasej futbalovej tralala ligy BA-TT
zalezi ako je ten mlady clovek sikovny a vzdelany. lebo nevzdelani nemakacenkovia mozu o bungalove iba snivat a naskrabu ledvaj na ten panelak, ale nevzdelani nemakacenkovia to maju tazke vsade, aj v rakusku.
a problem slovenskych politikov ani tak nie je, ze kradnu, ale ze to su neschopni populisti
ktory konkretne? ze rusko nikdy na ukrajinu nezautoci? alebo ktory?
mimmovladok, billa gatesa, medii, ambasady, bruselu, E.T., kozmickeho prachu, 5g, esetu
verejnopravna televizia nema povinnost prezentovat nazory somarov
Odporúčame