> moja obhajoba patrí do súdnej siene - nebudem prezentovať verejne v akom stave je dokazovanie, čo všetko bolo, či nebolo preukázané v súdnom konaní, ani to, akými ďalšími dôkazmi disponujem, a to z viacerých, najmä taktických obhajobných dôvodov, ale aj z dôvodu, že v žiadnom prípade, ani len najmenším náznakom nechcem ovplyvňovať rozhodnutie súdu v merite veci, či verejnú mienku ohľadom tohto prípadu..
‼️chcem, aby ste VŠETCI vedeli, že si želám len jedinú vec – aby súd rozhodol nestranne a spravodlivo na základe riadne vykonaného dokazovania‼️
.. dokazovanie v tejto veci sa pomaly chýli ku koncu, tak možno už o pár týždňov padne konečne rozhodnutie súdu..
PRAVDA SA VŽDY UKÁŽE.. dajme jej potrebný čas.. vydržal som roky, vydržím koľko bude treba..
~ Za právny štát

