Nestačilo bez toho "ty tupec"?
Aby mali pamiatku až tam príde Janko Slota na tankoch.
Keď budú z Bratislavy tak budú všetci maďari.
A najkrajšie je to, keď vkladáš živé do živého. Výsledný produkt ti niekedy pekne otravuje život, ale ten výrobný proces!!!!!
Skús kaplan porozmýšľať, že čo. Asi to čo robil on keď teraz za tým plače.
Stoji devadesatilety starik pred Uradem vlady a v rukou drzi transparent, na kterem je napsano: "Dekuji panu Ficovi a jeho vlade za krasne detstvi!" Vyleze ven mluvci vlady a povida: "Poslouchejte, Kdyz vy jste byl dite, tak pan Fico jeste nebyl na svete!" "No, tak prave proto za to dekuji!"
len fico je bl.bec... No keď to tvrdíš nebudeme ti to vyhovárať, ale on žiadny blbec nieje, on vie veľmi dobre čo chce. A to je na tom to najhoršie.
Nie. Balvan už máme uviazaný na krku a poriadny. Teraz to dá poriadnu fušku sa ho zbaviť.
Bude si požičiavať až kým nepríde o všetko, len aby ho ovce nevyhnali z koliby.
Čiže robiť ale nebrať zato nič. Aby som nebol blb?
Mesiáš sa vrátil, ľudia pokľaknime a kajajme sa.
Možno keby nebolo Masaryka, tak by sme sa dnes asi ťažko mohli vadiť kvôli soche Svätopluka.
Tak povedz, čo ti Fico sľúbil. Možno ho začnem aj ja chváliť. Alebo je to tak, že jednoducho Fico povedal tak to musí byť pravda.
Odporúčame