Najlepšie by bolo predčasné voľby okamžite. A SMER-KSS by mohol dostať aspoň 60%, Súdruh predseda by bol vláda, parlament a možno aj prezident. Volali by sme ho Ficobaši a vedľa Kráľa Slovákov by sme mu postavili jeho sochu pekne zo zlata, na ktorú by sme sa pekne poskladali my všetci z vďačnosti, že sa vrátil a zachránil nás.

