Američania, dajte sa vypchať!
jan101
Všetko čo si napísal má logiku, no ak sa na to pozriem iba obyčajným sedliackym rozumom, tak si hovorím, že áno toto by Rusko malo spraviť, lenže zároveň si kladiem otázku: Kto je "Rusko"? Putin si svojimi nariadeniami zabezpečil také právomoci, že teraz v Rusku má takú moc, že v jeho okolí sa nikto neodváži spraviť žiadny krok, ktorým by proti sebe Putina poštval... . Putin si zároveň veľmi dobre uvedomuje, že spustením ofenzívy proti Ukrajine poštval proti sebe všetkých slušných ľudí, ktorí odsudzujú vojny, a samozrejme politici si veľmi dobre uvedomujú, že takí ľudia to od nich očakávajú, že budú musieť s Putinom spraviť podobný proces, ako to spravili napr. so Saddamom Husajnom... . Podľa mňa, Putin tu vojnu neukončí dovtedy, kým nebude mať istotu, že po skončení vojny ho nebude nikto prenasledovať a požadovať jeho popravu za vojnu, ktorú na Ukrajine rozpútal.