Výborná otázka pre transsexuálov...
mirius
Úchylný si už len z toho pohľadu, že to zvaľuješ na kresťanov. Ja sa vôbec nepokladám za kresťana hoci som pokrstený a je mi úplne jedno, čo si o kresťanoch myslia iní ľudia, no ja mám na kresťanstvo svoj názor a aj preto do kostola už min 25 rokov nechodím.
Mimochodom, ten pochod dúhový som tu vsunul len preto, že je pomerne často spomínaný médiami, ale určite je takýchto pochybných podujatí viac - a sú také zvrátené, že iba potvrdzujú tú skutočnosť, že je hodne ľudí, ktorí už od rozkoše nevedia, ako by sa ešte viac mohli zviditeľniť.