Prečo som si vytvoril blog...
ZÁVER
Mimochodom, v debate pod Vašim blogom ste v jednom z Vašich príspevkov okrem iného napísali aj toto: "mnohí diskutujúci si neuvedomujú, že každý má právo na svoj názor, že to nie je „súboj o pravdu, ktorá je len jedna“, a uchyľujú sa k osobným útokom na diskutéra, s ktorého názorom nesúhlasia…" - Takže tým, čo ste napísali si tak trochu protirečíte... narážam na Váš príspevok, ktorý ste mi napísali včera o 22:56 - hlavne jeho posledné dve vety: "Nemienim pokračovať v diskusii takýmto spôsobom...! Hlavne, že ste o tom napísali článok..."
PS
Tento môj príspevok som napísal hlavne z dôvodu, ktorý ste napísali vo svojom príspevku včera o 10:30: "Ale požiadal som o posudok jedného svojho známeho, ktorý je uznávaný odborník na danú problematiku; jeho názor ma nepotešil, ale uvedomil som si, že asi má pravdu, hoci aj odborník sa môže niekedy mýliť..."