bilagbilak
Tomu idiotovi na jeho príspevky sa neoplatí reagovať, treba ho ignorovať, v opačnom prípade sa ho nikdy nezbavíš. (Asi ho smeráci za tie jeho elaboráty dobré platia, keď nič iné nemá na starosti, ako tu vypisovať tie svoje chobotiny).
bilagbilak
Tomu idiotovi na jeho príspevky sa neoplatí reagovať, treba ho ignorovať, v opačnom prípade sa ho nikdy nezbavíš. (Asi ho smeráci za tie jeho elaboráty dobré platia, keď nič iné nemá na starosti, ako tu vypisovať tie svoje chobotiny).
svenson
V bulharskú to bolo o to viac zarážajúce, že okradnutá žena bola bývalou učiteľkou.😉
bilagbila
Neviem či som ťa správne pochopil, ale týmto príspevkom si podľa mňa nič rozumného nepovedal.
cacok, ak ma pamäť neklame, tak som ti na tvoju otázku odpovedal a to v tom zmysle, že nemám dva nicky, lenže pred otvorením tohto môjho nového blogu s pseudonymom Realista1 som napísal adminovi, aby mi umožnil vytvoriť nový blog lebo som si nešťastne zavíril počítač a na starý blog Kormidlo som sa už nevedel prihlásiť lebo systém po mne požadoval heslo, ktoré som si nikam neuložil a neumožnil mi vytvoriť nové heslo... ale v debate som našťastie heslo uložené mal, preto aspoň v debate pokračujem pod starým pseudonymom Kormidlo.
lovec_pravdolasiek
Veď ty ani nevieš, čo to slovo Pravda je!😁
lovec_pravdolasiek
Tak to by si musel mať len 25 rokov lebo ja som začal písať blogy na SME a Pravde už takmer pred 30timi rokmi.😁
lovec_pravdolasiek
Áno patria medzi nich aj moji susedia, no ty ich až príliš vysoko prevyšuješ.😁
lovec_pravdolasiek
Kto iný, ak nie ty by aj tu nezareagoval svojou hlúpou poznámkou, že?😁
lovec_pravdolasiek
A teba tvoji rodičia učili, že máš autorov blogov takto kritizovať, aj napriek tomu, že nikdy nemáš pravdu?😮😏🤣
anysta
Príliš dlho trvalo Zelenskému, kým si uvedomil, že Američania Ukrajine nič nedarujú, čiže len pre jeho modré oči.😅
lovec_pravdolasiek
Strč si ho 🖕vieš kam...! Ty jedno veľké💩
cacok
Ja nikoho neobviňujem, poukazujem faktami.
Mimochodom títo politici vojnu na Ukrajine trenicami medzi sebou iba viac potvrdzujú.
lovec_pravdolasiek
Áno, máš pravdu lebo taký chorý človek, akým si ty si svoju diagnózu ani neuvedomuje, takže by ho najskôr trafil šľak, ak by tu prestal vypisovať svoje sprostosti.😏
lovec_pravdolasiek
Už som sa tu stretol s mnohými idiotmi, ale ty sa im všetkým naozaj nevyrovnáš lebo si z nich najväčší idiot.😁
lovec_pravdolasiek
Ty si fakt dilino. Nepochybujem o tom, že vieš o tom, že srdcia staršej generácie prirástli k rodnej hrudi a že za hranice svojej vlasti ich už nikam neťahá...😲
lovec_pravdolasiek
Mýliš sa, ani im sa tu nepáči, ale chcú byť nablízku svojom rodičom.😩
lovec_pravdolasiek
Máš pravdu, nádejal som sa, že už tu prestaneš vypisovať tie svoje hlúposti.😞
Spozabukakuk
Trápne by som sa cítil, pokiaľ by ste to isté na moju adresu nerobili Vy. Takže nemám sa začo hanbiť.
Odporúčame