Badfinger,
neviem, ktorého šaša máš na mysli?
evenson17
hovorí sa karma je zdarma, takže mal by si sa vážne zamyslieť nad tým, čo mi praješ, aby ma postretlo nešťastie, totiž ľahko sa môže stať, že to budeš práve Ty, komu sa to stane. (Ale Ty teraz budeš 3 dni slávny lebo si si do mňa kopol.😠😞
PS
Ty ma nemusíš posielať hlboko do lesa na huby lebo ja tam chodievam takmer denne, a dokonca aj do tých lesov kde sa medvede zdržiavajú.
malinova,
napísala si také bludy, že je škoda sa k nim vyjadrovať.
Mimochodom, ak mám niečoho dosť, tak sú to takí ľudia, ako si Ty, takých mám plné zuby,,,😠
Tatino
Vôbec si nepochopil pointu môjho blogu. Kde píšem o tom, že premiér nemá právo na informácie od SIS?
Mimochodom tu tvoju narážku: "Dúfam, že nepozeráš Slovákom do žalúdka cez zadný otvor," - si si mohol odpustiť, ale nepochybujem o tom, že si to napísal takto len preto, aby ti primitívne zmýšľajúci ľudia klikali na ikonku pod tvojim príspevkom: Dobrý príspevok (označený zelenou farbou).😞😠
anysta,
neverím, že ste nečítali moje články v ktorých som Putina kritizoval. - Táto vojna pre Putina má logiku lebo on sa chce zmocniť území, ktoré podľa neho patria Rusku od nepamäti.
palenqeúe
Ako vidím začnem prehliadať vaše príspevky lebo ak Američanov v niektorých blogoch nekritizujem, tak vtedy je pre vás všetko OK, ale ak kritizujem novinárov, že sa tlačia Američanom do zadku, už sa vám to nepáči...
anysta
Vyberte z článku vec, ktorá podľa vás je konšpiračná, aby som sa mohol presvedčiť, že máte pravdu.
lydka
V mojom včerajšom blogu: (Akú logiku má Ukrajinská bojová stratégia?!) - som poslednou vetou povedal to, čo si o Ukrajincoch a hlavne o ich prezidentovi myslím. - Nasleduje spomenutá veta: ("Nebolo by pre Zelenského rozumnejšie dať tých 1 200 obyvateľov evakuovať, aby aj oni neprišli zbytočne o život?!")
Sebastian
Nikto po tebe nechce, aby si čítal moje príspevky, len nedokážem pochopiť prečo píšeš príspevky pod moje články a niektorými ma doslova vyzývaš k tomu, aby som sa k nim vyjadril?🤣🤣🤣
Clanok
A že pri tých ruských útokoch zomierajú aj ukrajinskí civili je to OK?!😟😢
comm
Nie, ja som o ničom nepočul, veď ja som iba primitív, ktorý celý život žil v lese a liezol po stromoch...
"Tie opevnenia na ukrajinskej strane sa stavali 8 rokov od majdanu, už odvtedy sa Ukrajina pripravovala na vojnu a nemala to z vlastnej hlavy.." - Máš o tom dôkaz?
PS
"Prepáč, ale takúto debilitu,..." - " aj si pritom rozmýšľal akú debilitu si napísal???"... "predsa preto, že debilný Putin..." - toto nie sú nadávky, ale realita.
jaronpb
Samozrejme, od teba som inú odpoveď resp. reakciu ani nemohol očakávať, takže máš pravdu s tebou je zbytočné o tom uvažovať.
jaronbp
Uvedomuješ si vôbec že každý z nás hovorí o niečom inom? Nejdem sa viac rozpisovať lebo mám aj iné povinnosti, ale poriadne porozmýšľaj o tom, čo som už napísal!
jaronpb
Lenže v civilizovanom svete je až neuveriteľné, že sa takáto debilná vojna vedie!!! Chceš povedať, že za toto bojovali v II. Svetovej vojne otcovia a dedovia terajších ruských a ukrajinských vojakov?! Takmer 80 rokov po vojne si ruskí a ukrajinskí občania žili v pokoji a vzájomne sa rešpektovali, avšak "veľký politik", ktorému občania dali svoje hlasy v demokratických voľbách sa začal správať ako cár a zaumienil si, že pre blaho svojich občanov získa späť ukrajinské územia a to vojenskou silou. (Ak ma pamäť neklame tak veľký záujem o tieto územia prejavoval Stalin, a to hneď po II. svet. vojne, čiže po podpísaní takzvanej Deklarácie o slobodnej Európe v Jalte. - Stretli sa tam Roosevelt, Churchill a Stalin).
PS
Stále tvrdím, že takéto delenie území sa malo a má riešiť mierovou cestou a nie vojnou.
...- Prečo asi Ukrajinci vystavali tieto opevnenia v mestách? - No predsa preto, že debilný Putin mesiace obliehal ukrajinskú hranicu a už aj vrabce na strechách čvirikali o tom, že Rusko na Ukrajinu zaútočí. Takže skutočne za tieto opevnenia v mestách nie sú zodpovední Rusi?! 😮🙃
comm
"Čo sa týka poničenia krajiny prechádzajúcim frontom prečo ťa to vlastne trápi, je to problém Rusov to územie pripadne im a budú si to musieť poriešiť, čo už sa mimochodom na Donbase deje(znova ho stavajú)." - Prepáč, ale takúto debilitu, akú si napísal Ty, tak toto môže napísať iba bezcharakterný človek, ktorý si okrem svojho života žiadny iný ľudský život neváži. Ak by Ukrajina napadla Rusko, tak všetkými desiatimi prstami by som hlasoval zato, aby Putin na Ukrajinu spustil ešte oveľa väčšiu ofenzívu ako tú vojnu, ktorú začal a vedie ju už dva a pol roka.
"To, že Ukrajinci vystavali tieto opevnenia v mestách za to predsa nie sú zodpovední Rusi." - Keď si túto svoju "geniálnu myšlienku" písal do príspevku - aj si pritom rozmýšľal akú debilitu si napísal??? - Pokračujem v ďalšom príspevku...
svenson17
Prepáč, ale o čo ti vlastne ide? Chceš mať za každú cenu viac plusových linkov k svojim príspevkom alebo sa ma snažíš vyprovokovať k tomu, že na tvoj príspevok zareagujem nelichotivo?? Dvakrát som už zareagoval na tvoje príspevky v ktorých si reagoval podobným textom ako teraz, takže buď si ich neprečítal alebo očakávaš, že napíšem blog aj k téme o ktorej hovoríš. Ale aby si mal dušu na pokoji a zároveň, aby som mal aj ja pokoj od teba, tak hneď zajtra popracujem na blogu o vojne na blízkom východe - a Izraelčanov označím za okupantov.😫
svenson,
vidíš ako hlúpo vieš zareagovať a okamžite ma obviňovať, že som sionista... človeče nepáči sa mi každá vojna, ktoré vedu diktátori.
PS
"Netanjahu je podla teba fajn? Toho miluješ? Ci vraždenie palestínčanov a libanončanov je ok? Tak to je potom neskutočné pokrytectvo." - Stačilo aby si si prečítal môj včerajší príspevok: kormidlo včera o 16:57 - a mohol si si ušetriť stratu času vypisovaním hlúpych otázok.😲
lydka,
nič v zlom, ale ja pomerne často píšem články takým štýlom, že je ich potrebné čítať aj medzi riadkami.
Spozabukakuk
Tak na úvod dávam sem link na tento blog https://realista1.blog.pravda.sk/2024/02/25/… - v ňom na rozdiel od toho, že Fica v láske nemám, tak tu som ho pochválil...
Spozabukakuk,
možno by to chcelo čítať moje články aj medzi riadkami, ako napr. tento https://realista1.blog.pravda.sk/2024/08/06/… ...
Odporúčame