kremienok
Je to len o uhle pohľadu, aký si zvolíš, aby si hodnotil jeho aktivity. Myslím si, že práve preto, že je ešte taký mladý, tak ja si ho o to viac vážim, lebo sa neokúňal a pomenoval veci skutočne tak, aké sú. Samozrejme s jeho názormi nie sú a nebudú spokojní hlavne tí, ktorých sa to najviac týka. :-(


