Už sa Putinovi nečudujem, že robí opatrenia voči Západu
jan101
ďakujem Vám za Vaše vyjadrenie, pre moju obhajobu snáď iba toľko, že tento blog som chcel zavesiť na blogovisko skôr, ako si odídem zaplávať na Bukovec, takže nezamýšľal som sa príliš nad mnou vyslovenými vetami, bral som to tak, že čitatelia to pochopia správne, čiže tak, ak by som to napísal podľa Vás. Ale nabudúce si dám záležať na tom, aby bolo všetko napísané správne, čiže tak, ako ste to napísali Vy.
PS
Predpokladal som, že na Bukovci zotrvám až do neskorých hodín, ak ma náhodou búrka nevyženie skôr, takže zajtra by už môj blog nebol až taký aktuálny, ako dnes.