Popelka,
na toto mám rovnaký názor ako Vy, ale oni sa jednoducho zakaždým vyhovoria, že veda a jej výskumy sú prednejšie a že sa nesmú zastaviť - a preto sa peniaze na to musia nájsť vždy - ako sa hovorí, aj keď chleba nebude.
Popelka,
na toto mám rovnaký názor ako Vy, ale oni sa jednoducho zakaždým vyhovoria, že veda a jej výskumy sú prednejšie a že sa nesmú zastaviť - a preto sa peniaze na to musia nájsť vždy - ako sa hovorí, aj keď chleba nebude.
...A druhýkrát som sa s ňou stretol až po zhruba 3-ch rokoch v areáli a.s. VSŽ na chodníku pred administratívnou budovou - možno ju tam pozval prezident spoločnosti, aby spravili rozhovor o plánoch firmy v najbližších rokoch alebo niečo podobné..., takže prakticky som jej nemal, čo vytknúť lebo to o čo som ju požiadal, tak s tým mi vyhovela lebo ak by vtedy neprišli ku mne redaktorky Košického večera, Košickej televízie a redaktor Nového času, tak prakticky by sa o mojom proteste okrem tých ľudí, ktorí tam boli osobne - nikto iný nič nedozvedel.
Popelka,
ja som sa s ňou osobne stretol len dvakrát, v provom prípade, vtedy keď som jej v januári 99tom roku napísal, aby ma z redakcie prišli podporiť k Immaculate, tak keď okolo 9tej ráno podišla so svojimi kolegyňami z chodníka spoza Aidy (cukráreň) ku schodíkom pódia na ktoré som sa práve chystal vystúpiť - položili mi dve, či tri otázky a bolo na nich vidieť, že ich ani moc nezaujíma, že ja im tam chcem porozprávať oveľa viac veci, iba si narýchlo spravili pár poznámok do svojich redakčných zápisníkov a vyhovorili sa, že sa musia ponáhľať do redakcie, aby mohli o mne čím skôr napísať článok... mne až po nejakom čase došlo, prečo sa tak ponáhľali, totiž ona, keď informovala o mojom proteste Nový čas rep. jeho redakciu a Košickú televíziu, tak veľmi dobre vedela, že aj oni sa tam ku mne budú ponáhľať - takže s najväčšou pravdepodobnosťou im povedala, že môj protest začnem o 9:30. Proste veľkú rolu tam zohrala ich rivalita medzi sebou, chceli, aby im stúpla sledovanosť denníka...
oči_orla
Prečo všetko zaobaľuješ a chodíš okolo toho ako pes okolo horúcej kaše?! - Bojíš sa, že ti za Tvoj názor vynadám? - Nemaj strach, rád si vypočujem aj názory opozičnej strany.
Popelka
Citujem dva výroky vybrané z blogu:
1. Tak že takzvaná demokracie platí jen někdy ,, tak jak to už ve světě chodí ,, kdo má peníze ten si dokáže ohnout vše , máme to tady prostě už delší dobu rozdělené na Elitu , která ví vše a měl by se svět řídit podle ní — i když u nás to už 35 let nějak nefunguje ,,, a pak spodinu a lúzu , co by měla držet ústa a krok
2. Tihle novináří se pasují do role jediných vykladačů písma, protože za nimi stojí silná politická moc a moc oligarchů. Jdou vždycky s tím silnějším proudem. Moc je to nectí, ale koho chleba jíš.…
K obidvom citovaným výrokom už naozaj niet, čo dodať a preto ich hodnotím takto+++++++++++
oči_orla
Celý život píšem tak ako "mi huba narástla", takže už naozaj nemám dôvod resp. chuť osvojovať si Tvoj neologizmus.😜
kalioskop
Predpokladajme, že tieto dôkazy boli naozaj skartované, potom sa naskytá otázka: Ktoré kompetentné organy sú povinné sa takýmito kauzami zaoberať? Prípadne, prečo sa týmito problémami kompetentné organy nezaoberajú?
oči_orla
Nevyfajčil si náhodou nejakú trávu alebo nenasal si nosovou dierkou resp. nevtiahol si do svojho organizmu biely prášok hašiša alebo niektorej inej drogy resp. omamnej látky?! - Lebo bez takýchto látok by normálny človek takú ...mäkkocycynózu sotva napísal.
pfpfpf
Zbožňujem ľudí, ktorí majú v hlave miesto mozgu piliny. Totiž normálny logický zmýšľajúci človek si dokáže konanie takých mamičiek vysvetliť tak, že aj oni chceli podporiť kultúru, ale možno nemali komu nechať svoje deti v opatere, kým sa vrátia domov, tak ich na pochod zobrali so sebou.
luna5
Ďakujem Vám za krásny vinš a aj ja Vám prajem pekné a pohodové veľkonočné sviatky.🌾🌹🐣🐰
kalioskop
Z mojich celoživotných skúsenosti - ruku do ohňa nedám za žiadneho Slováka, takže neprekvapilo by ma, ak by to bola pravda, čo ste napísali. No v konkrétnom prípade by bolo naozaj dobré - vložiť sem aspoň nejaký dôkaz.
Popelka,
až dnes nadránom som si všimol, že 29.03.2026 o 17:02 ste zareagovali na môj posledný príspevok, takže ak budete mať chvíľu času, tak si to pozrite: Prvý môj príspevok som Vám napísal: kormidlo dnes
05:43 ...
ZÁVER:
PS
Popelka, v mojom doterajšom živote som zažil toľko podrazov, žeby som ich už ani nedokázal spočítať, ale zároveň pri každom podraze som sa poučil, že nikdy nie je dobre dôverovať ľuďom, ktorých osobne nepoznám... . Totiž najlepšie je to vidieť aj tu v debate pod článkami, že tu je x-diskutérov, ktorí vystupujú "v utajení", čiže nemajú o sebe ani "čiarku" na svojich profiloch, čo sú zač, a práve takí tu robia najväčšie peklo lebo zosmiešňujú prácu poctivých ľudí a ešte sa na tom bavia, keď vidia, že s nimi nemôžu nič spraviť len sa bezradne prizerať, a ešte aj admini to nie vždy riešia k prospechu blogerov, nechávajú to iba plávať...
...Zároveň však musím podotknúť, že tento mesiac ma Klaudia sklamala, konkrétne 13.3. 2026 - totiž ja som sa rozhodol, že 14 - 15.3. 2026 pôjdem do Bratislavy protestovať proti vojnám na Námestie slobody, ale aby som mal istotu, že upútam na seba okoloidúcich občanov, tak som chcel aby ma v tom prišli podporiť aj média lebo toto by bolo najväčšou vzpruhou - je to dobré vidieť všade kde ľudia zbadajú reportérov s kamerami, tak v krátkom čase sa ich tam zbehnú desiatky až stovky... . Ale po dva a pol hodinovom proteste, keď som videl, že sa ku mne nepridal nikto z médií, tak som to vzdal a odišiel som na vlak, aby som prišiel domov ešte do polnoci. - Na druhý deň som Klaudii napísal, že som bol sklamaný, že tam nikto z médií neprišiel, ona mi odpísala, že média už na takéto individuálne protesty nechodievajú, že oni majú dostatok veľkých masových protestov a tie im "bohato" stačia. ... POKRAČUJEM
...- zabudol na to, že hral opitého - zdvihol obe ruky nad svoje ramená a vystretými dlaňami smerom ku mne povedal prepáčte, ja som to tak nemyslel a zmizol v dave. Potom asi po ďalšej hodine môjho protestu prišiel ku mne mladý redaktor Nového času a spýtal sa ma, že keď ten protest ukončím, či zájdem k nemu do vedľajšej ulice? - v nej mali pobočku svojej redakcie -, že tam by chcel spraviť so mnou krátku reportáž o mojom proteste. Po jeho odchode som zhruba ešte asi polhodiny zostal na pódiu protestovať a potom som odišiel k tomu redaktorovi, ten so mnou spravil reportáž - tá bola potom zverejnená v denníku Nový čas.
Takže podľa mňa, Klaudii išlo hlavne o to, aby ich redakcia bola prvá, ktorá o mne napíše článok, ale bol som jej povďačný zato, že tam pozvala aj iné redakcie. ... POKRAČUJEM
...so svojim kameramanom a chceli so mnou spraviť rozhovor, lenže do toho im vliezol agent - vysoký vyšportovaný mladý muž v čiernej koženke - s najväčšou pravdepodobnosťou ho tam vyslali Rezešovci - robil zo seba opitého a so zvláštnym pravdepodobne juhoslovanským prízvukom sa predieral davom medzi redaktorku a mňa - a mikrofón jej odtláčal preč spred mojich úst so slovami: Co to ty máš proci Rezešovcom? Hneď som si uvedomil, že z nášho rozhovoru už nič nebude a preto som tej redaktorke povedal, že už to môžu zabaliť, že to za čim prišiel, tak to sa mu podarilo zariadiť. Keď reportéri odišli, tak tomu "agentovi" som povedal, keď si myslíte, že týmto mojim protestom hovorím proti Rezešovcom niečo zlé, tak vyberte si z tej Vašej koženej bundy pištoľ a tu na mieste ma zastreľte! Ten okamžite "vytriezvel"... POKRAČUJEM
...a práve som sa chystal vystúpiť po schodíkoch na to vyvýšené okrúhle drevené pódium (o priemere cca 10 metrov), ktoré tam stálo ešte desiatku rokov, ... tuším, že ho zrušili iba pred niekoľkými rokmi... pointa spočíva v tom, že ja som v predvečer môjho protestu napísal správu redakcii košického Korzára, že sa chystám spraviť spomenutý protest... Klaudia tam prišla ešte s jednou alebo dvomi kolegyňami - už si to teraz presne nepamätám -, ale im išlo iba o to, aby so mnou spravili krátku reportáž a potom utekali do redakcie napísať o tom článok, (ten bol potom zverejnený v Korzári a tuším aj v Košickom Večerníku...). Lenže v mojej správe som ju poprosil, aby informovala aj iné média, aby sa na môj protest dostavili niektorí ich redaktori alebo redaktorky, takže počas prvých - zhruba dvoch hodinách môjho protestu - prišla ku mne nejaká redaktorka... POKRAČUJEM
Popelka,
tento môj príspevok je jasným dôkazom toho, čo som Vám písal minule... totiž po odoslaní môjho príspevku 27.03.2026 o 22:17 hod. som sa sem viackrát vrátil pozrieť, či ste na neho už zareagovali... a to isté som spravil aj dnes nadránom, takže som sa potešil, že ste si našli čas... za Váš príspevok dávam ++++++++++, a čo sa týka Klaudii Jur........., tak sa priznám, že v prvý deň 19.1. 1999, keď som sa s ňou stretol osobne na Hlavnej ulici pred Immaculatou - ráno okolo 9:00 hod. - práve som si priväzoval môj protestný transparent na moje telo, ktorým som kritizoval Rezešovcov a premiéra Mečiara, že ak to pri ich vládnutí pôjde takto ďalej, tak čo nevidieť skončíme všetci s holými zadkami... Vtedy som mal vyrobené dva transparenty - druhý som si uchytil na chrbát a mal som na ňom napísané konkrétne body, ktoré sa týkali Rezešovcov a ich a.s. VSŽ-tky... POKRAČUJEM
Odporúčame