Vážení, hovorte si, čo chcete, ale toto je už naozaj choré
fúrik
Vieš koľké veci sa nepáčia mne❓A bohužiaľ "nemôžem o tom písať"❗Napr. strašne sa mi nepáči správanie jednej slov. menšiny, (myslím si, že Ty veľmi dobré vieš, ktorú menšinu mám na mysli). V nedávnej minulosti, keď som si dovolil túto menšinu kritizovať, tak admin ma automatický upozornil, že buď niektoré veci v blogu vymažem alebo ak nie, tak to spraví on a články o tej menšine mi bude dávať "na vedľajšiu koľaj"❗ - A pritom všetkom som o nich písal pravdu, čiže to, ako sa skutočne správajú.😒😡
PS
Denne by som dokázal napísať min. jeden blog o ich správaní, ale bohužiaľ títo ľudia sú na Slovensku chránené ešte viac, ako napr. medvede, a nedajbože, aby sa niekto z majority odvážil ich správanie verejne kritizovať lebo takého človeka média automaticky očiernia a zlí nebudú oni (menšina), ale autor článkov.😒😡