domino,
Ty si možno vieš nájsť čas a prehrabávať sa v tom, čo kto a kedy povedal, no ja sa v takých veciach nemienim prehrabávať, ten čas viem využiť oveľa lepším spôsobom, avšak už si ma tak zamotal, že ani neviem na ktoré konkrétne veci poukazuješ, ale jedno čo si dobre pamätám bolo to, že niekedy som napísal úplne niečo iné ako to, čo som napísať chcel, ale len preto lebo dotyčnú osobu som mal dobre prečítanú a tá si priam vyžadovala, aby som písal len to, čo chce ona počuť, ostatné ju nezaujímalo - a ak som písal čokoľvek iné než chcela ona, tak som bol klamár a podliak najväčšieho zrna. :-(


