peknyvtacik
"žiadať od opozičného politika aby predložil lepšie riešenia ako vláda je DEMAGÓGIA non plus ultra." - Pane aj by sa dalo s Vašim názorom súhlasiť, no nezabúdajte nato, že pán Pellegrini ako politik neskončil tým, že už nebol premiérom. Dovolím si tvrdiť, že predsedovia opozičných strán, hlavne tých silnejších mali väčší prehľad o tom, čo sa v krajine deje, ako tí vládni a hlavne neskúsení šašovia, takže ja veľmi dobre viem prečo som pánovi Pellegrinimu položil nasledujúcu otázku: "ako to chcete resp. budete riešiť, ak voľby vyhráte a stanete sa premiérom SR?!"


