Už sa mi zlepšil život po prezidentských voľbách keď vidím ako progresivci vyplakavaju a sami si neuvedomujú že korcokovi práve oni prehrali voľby.V prvom rade očakávam že po eú voľbách skončí súčasne vedenie a do funkcií sa dostanú ľudia čo nebudú rozkladať eú ale ju budovať.Čo sa teraz nedeje.

